MAIL Adresimiz info@cmgguvenlik.com.tr
Telefon Numaramız 0 (212) 238 50 15

Yönetim Hizmetleri

Remedi olarak sertifikalı personellerimiz, deneyimli ve uzman yönetim kadromuz ile her zaman en profesyoneli ve en iyisini baz alarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tesisinizin neye ihtiyacı varsa; güvenlik, temizlik, personel ihtiyacı, dış ve iç mekan bakımları gibi biz ihtiyacınızı karşılamaya hazırız. Üstlendiğimiz hizmetler için öncelikle gerekli keşif çalışmaları, fizibilite çalışmaları ve alt yapı çalışmalarını yaparak müşterinin beklenti ve taleplerini her zaman ön planda tutularak hizmet planlamasını gerçekleştirmekteyiz.

Hizmet sunacağımız alanın belirlenmesiyle birlikte zemin analizi yapılarak gerekli malzemeler seçilir. Ardından her zeminin üretim maddesine göre kimyasal ve teçhizat seçilerek profesyonel ekibimiz ile birlikte evinizin, işyerinizin tüm temizlik vb. ihtiyaçları memnuniyetle karşılanır.

Hangi Sektörlerde Hizmet Veriyoruz?
Aslında aklınıza gelebilecek her sektörde temizlik, eleman sağlama, bakım, güvenlik ve güvenlik sistemleri, kurye-dağıtım-poşetleme, ilaçlama, danışmanlık, data ve veri toplama alanlarında hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz bu hizmetlerin bir tek ve işinde uzman bir firma tarafından karşılanması demek müşterilerimize hem ekonomik hem de kaliteli hizmet alması anlamını taşır. Hizmet verdiğimiz sektörlerin başında; sağlık, gıda, inşaat, sanayi, otel, ev, işyeri, kamu kuruşları, alışveriş merkezleri vb gelmektedir.

Remedi olarak; yönetim organizasyonlarının düzenlenmesi, işletme bütçe ve planlarının hazırlanması, teknik bakımların yapılması, tüm temizlik hizmetlerinin verilmesi, binanın ihtiyacı olan tüm güvenlik ve güvenlik sistemlerinin kurulması ve işletilmesi, bahçe ve bahçe bitkilerinin bakımı, peyzaj hizmeti, insan kaynakları ve bordrolama hizmetleri, güncel ve teknolojiye uygun bilgisayar destekli bina yönetimi hizmetlerini siz müşterilerimiz için profesyonel bir şekilde sunmaktayız.