MAIL Adresimiz info@cmgguvenlik.com.tr
Telefon Numaramız 0 (212) 238 50 15

Temizlik Hizmetleri

Remedi olarak firmamız günlük ev ve ofis temizliğinden başlamak üzere, cam temizleme, dış cephe temizleme, zemin cilalama, duvar ve tavan temizleme, baca temizleme, inşaat sonrası temizlik hizmetlerine kadar her türlü genel temizlik hizmetlerini en profesyonel ve güler yüzlü personeliyle sizlere sunmaktadır. Şirketimizin hedefi müşterilerimize uygun fiyatlarda kaliteli hizmet vermektir. Genel temizlik sırasında her türlü ekipman ve makine tarafımızdan tedarik edilmektedir ve doğal deterjanlar kullanılarak olabildiğince sağlığa zararlı kimyasallardan uzak durulmaktadır.

Genel Temizlik Hizmetlerimiz

Ofis ve Büro Temizliği: Her türlü ofis ve büro temizlik işleriniz firmamız tarafından profesyonel ekip ve uzman bir kadroyla beraber karşılanabilmektedir. Hem sürekli görev alabilecek yani Full-Time temizlik hizmeti sunduğumuz gibi Part-Time yani haftanın belirli bir gününde, ayın belirli bir gününde ya da günün belirlenen saatleri arasında temizlik personel teminini uygun fiyat ve tam müşteri memnuniyeti altında sağlamaktayız.

Ev Temizlik Hizmetleri; Ev temizliği hizmetlerinde tüm ev temizliği, cam temizliği, koltuk silimi, banyo lavabo ve tuvalet temizliği, jaluzi ve panjur temizliği gibi hizmetleri uzman kadromuz ve güler yüzlü ekibimizle birlikte vermekteyiz. Tüm temizlik malzemeleri şirketimiz tarafından karşılanmakta müşteri tarafından herhangi bir temizlik ürünü temini yapılmasına gerek kalmamaktadır. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet almak için lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşın.

İşyeri, Ofis Temizlik Hizmetleri; Günümüzde artık en çok zaman geçirdiğimiz alanlar işyerlerimiz ve ofislerimizdir. Bu sebeple işyerinin temizli oldukça önemlidir. İstediğiniz zaman ve ihtiyacınız olan periodlar dâhilinde temizlik hizmetlerinizi karşılamaktayız. Sizin temizlikten beklentiniz ne ise yarı zamanlı ya da tam zamanlı olarak temizlik hizmeti vermekteyiz. Ayrıca tüm gün temizlik elemanı ihtiyacınız varsa ofis büro ya da evler için tam zamanlı olarak çalışabilecek bordrolu olarak ta eleman temini gerçekleştirmekteyiz. İş yerlerindeki çalışanlar pis bir ortamda motive olamazlar. Temizlik çalışanlar tarafından yapılması istendiğinde personel bunu bir yük olarak görmekte ve işine de tam yoğunlaşamamaktadır. Bu  üretilen hizmet yada ürünü etkilemektedir.

Dış Cephe ve Cam Temizliği: Binanızın dış cephe malzemesi plastik, alüminyum profil, taş, alikopat yada cam ne olursa olsun biz malzemeye uygun temizlik makine ve teçhizatlarımız ile birlikte dış cephe ve cam temizleme hizmetlerini en kaliteli şekilde karşılamaktayız. Dış cephe yada cam temizliği için ön planlama yapıldıktan sonra neye ihtiyaç varsa sepetli vinç, dağcı halatı, seyyar asma asansör, uzatmalı merdiven gibi ona göre teçhizat kurulmakta ve kullanılmaktadır. Bu hizmet oldukça riskli olduğu için personelimizi güvenliği bizim için çok önemlidir bu sebeple her türlü önlem alınarak hizmeti vermekteyiz.

Sert ve Yumuşak Zemin Cilalama: Zemin kaplamaları türüne göre iki şekilde cilalanmaktadır. Bunlar kristalize cilalama ve süt cila dediğimiz palimerize cilamadır. Remedi olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek profesyonel ekibimiz ile sert ve yumuşak zemin cilalama hizmetlerinize talibiz.

Duvar, Tavan ve Yer Temizliği: Ev, işyeri, büro, hastane, otel gibi alanların duvar ve yer temizliği hizmetinin verilmesidir. Her duvar boyası ve yer döşemesine özel temizleme ürünleri ile duvara yada zemin zarar vermeden en hijyenik şekilde temizleme hizmetini vermekteyiz.

İnşaat ve Tadilat Sonrası Ev Temizliği: Tadilat sonrasında bina, ev, işyeri, okul, site, hastane, plaza ve avm’lerin temizlik işlerini Remedi temizlik olarak karşılamaktayız. İnşaat sonrası kalan atık ve molozların boşaltılması, çimento ve alçı lekelerinin temizlenmesi, cam, kapı pencere, fayans ve parkede oluşan inşaat kalıntıların temizlenmesi hizmetidir.

İnşaat Sonrası Temizlik

Remedi firması olarak hem iş yeri hem de evleriniz için inşaat sonrası temizlik hizmetini uygun fiyat listesi, bitkisel deterjanlar kullanarak, güler yüzlü bir ekip ve en profesyonel şekilde siz müşterilerimize sunmaktayız. Kaba inşaat temizliği nasıl yapılır, inşaat sonra temizlikte kullanılan ürünler nelerdir, tadilat temizliği nasıl yapılır gibi soruların hepsini aşağıda bulabileceksiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik Aşamaları

Alan, m2 Tespiti ve Fiyat Belirleme: İnşaat sonrası temizliği yapılacak evin ya da işyerinin m2 olarak tespitinin yapılarak alana göre fiyat belirlemesi yapılır.

Moloz Atıklarının Temizlenmesi: İnşaat sonrası mekanda kalmış olan moloz atıkları gerekli malzemelerle toplanması, mekanın kaba temizliğinin yapılması ve inşaat atıklarının çöpe atılması aşamasıdır.

Boya ve Alçı Atıklarının Temizlenmesi: Boya ve alçı işleminden sonra zeminde, camda ve kapılarda oluşan boya lekelerinin ve alçı atıklarının zemine uygun malzemelerle çizmeden, zarar vermeden temizlenmesi aşamasıdır.

Duvarların Temizlenmesi: İnşaat sırasında duvar her ne kadar yeni boyanmış olsa da başka yerlerde yapılmış işlemlerden dolayı ( parke döşenmesi ve kapıların takılması) tozlanma meydana gelmiş olabilir. Bu yüzden inşaat sonrası temizlikte mutlaka duvarların ve süpürgeliklerin tozu alınmalıdır. Duvarda kullanılmış olan boyanın cinsi belirlenerek ( plastik boya, su bazlı boya, silikon boya vb.) uygun malzemelerle silinmesi işlemidir.

Kapıların Temizlenmesi: Yine duvarlar gibi inşaat sırasında kapılar tozlanır ve lekelenebilir. Bu aşamada kapıların hammaddesine uygun olarak kimyasal içermeyen doğal deterjanlar ile kapıların silinmesi ve temizlenmesi işlemi gerçekleştirilir.

Camların ve Çerçevelerin Silinmesi: Camların ve çerçevelerin az lekelenmesini ve yağmurdan etkilenmemesini sağlayacak deterjanlarla ve bezlerle silinmesi aşamasıdır.

Banyo ve Tuvaletlerin Temizlenmesi: Banyo ve tuvaletlerde bulunan fayanslar, bataryalar, lavabolar, küvetlerin ve duşa kabinin banyonun malzemelerine uygun deterjan ve kimyasallarla temizlenmesi aşamasıdır. Bu aşamada tüm banyonun fayansları yıkanır ve kurulanır, bataryaları temizlenir, lavabo temizlenir, banyo dolapları iç ve dış olmak üzere silinir, cam çerçeve ve aynaları silinir.

Mutfağın Temizlenmesi: Mutfakta temizlik yukarıdan aşağıya olmak üzere yapılır. İlk önce mutfak dolapları iç dış temizlenir. Mutfak tezgah ve batar temizlenir.

Balkonların Yıkanması: Balkon uygun deterjan ile yıkanır balkon parmaklıkları silinir.

Yerlerin Silinmesi: İnşaat sonrası temizlik hizmetinin son aşaması yerlerin silinmesidir. Yerde bulunan malzemenin cinsine uygun bitkisel malzeme seçilerek yerler silinir.